Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 31.12.2008 12:35:38 

Blog trhlé holčiny!! :)

vtipy a zamilovane obrazky

vtipy...

Žebrák prosí u dveří: "Neměli byste pár starých bot?" "Ale vždyť Vy máte na sobě úplně nové boty!" - "No právě - kazí mi kšefty!"

Pacient vejde do ordinace psychiatra a povídá: "Doktore, musíte mi pomoci. Jsem schizofrenní." "Nebojte se... my čtyři to určitě zvládneme."

"Jean, prší na ulici?" - "Nevím pane, šel jsem po chodníku!"

Paní učitelka zkouší násobilku, Pepíček si při každé odpovědi posliní hlavu. "Pročpak to děláš?" - "Maminka vždycky večer říká tatínkovi - nasliň si hlavičku, půjde to to líp!"

Pan Kalianko sedí v letadle, přisedne si k němu jedna zvědavá paní: "Proč jste si vybral let do Anglie?" - "No víte, manželka mě poslala pro anglickou slaninu!"

Vědce porazilo auto a řidič ujel. Policista, který vědce vyslýchá, se ptá: "Pane, zapamatoval jste si alespoň jeho espézetku?" - "Ne přesně. Ale pamatuju si, že kdyby se vynásobila první půlka tou druhou, výsledek by byl stejný jako to čtyřčíslí, akorát v obráceném pořadí!"

 

Baví se dva blázni Karel a Franta.
Franta: "Hádej co mám v ruce!"
Karel: "Mrakodrap"
Franta: "Ty ses díval"

Bavili se dva blázni:
Zkřížil jsem poštovního holuba s datlem a von ted když přinese psaní, vždycky zaťuká.
To nic není, já zkřížil poštovního holuba s papouškem a von ted vyřizuje vzkazy.

  Přijde blázen do cukrárny a říká "Prosim vás máte dorty?"
"Bohužel došli povídá prodavačka."
"Aha tak mi dejte čaj a dorty."
"Ale my dorty nemáme", odporuje prodavačka.
"Tak mi dejte kafe a dorty."
"Sakra už sem řekla, že došly", říká vztekle prodavačka.
Takto se to opakuje asi pětkrát. Prodavačka nakonec zavolá do blázince a ihned si pro něj přijede ředitel blázince.
"Tak co se stalo", říká ředitel, když dorazí a prodavačka mu vše řekla.
Ředitel se na ni podívá a řekne: "Vy ste blbá měla ste vzít ty pitomí dorty a vomlátit mu je vo hlavu."

 

Jedou blázni autobusem na výlet do Prahy. Jede s nimi sice milý řidič ale s velmi výbušnou povahou. Asi za pět minut od počátku jízdy se zvedne jeden blázen, jde za řidičem a zeptá se ho: Jedem do Prahy??? A řidič odpoví ano jedeme do Prahy! Tak si jde blázen sednout. Asi dvě minuty sedí... náhle se znovu zvedne a jde za řidičem a opět se ho ptá jestli jede do Prahy? Řidič už malinko naštvanej znovu odpoví ano! Jedeš do Prahy! Tak si jde blázen opět sednout! A když se takhle blázen zvedne po devátý a zeptá se řiděče: jestli jede do Prahy tak už to řidič nevydrží a křikne na blázna: Kruci ty blázne!!! Jdi si laskavě sednout, jo jedem do Prahy a už za chvilku tam budeš ok?? Tak si jde blázen sednout celej nadšenej že už tam za chvilku bude! A řidič je taky celej nadšenej jak dokonale blázna utřel a teď že už určitě dá pokoj! V tu chvíly se zvedne druhej blázen a jde se zeptat řidiče. A kdy už tam budu já???

Blondýnka se rozhodne koupit si pravé krokodýlí boty, ale v obchodě se jí zdály drahé. Řekla si, že si nějakého krokodýla uloví sama a bude mít boty zadarmo. Večer jde prodavač kolem jezera a vidí blondýnu, jak střílí jednoho krokodýla a potom to ohromné zvíře táhne na břeh mezi sedm ostatních, vtom však zakřičí: "Sakra, ani tenhle nemá boty!"


Stěžuje si blondýnka doktorovi: „Když jdu ven, mrznou mi uši." - "Ale to je normální, milá slečno, je tady zima a musíme nosit kulichy..." - "Ale já ho nosím!" - "To není možné, jak ho prosím vás nosíte?" - "Normálně, v ruce!"

Najde blondýnka zrcadlo a podívá se do něj. "Já tu holku odněkud znám."
Zrcadlo vezme její kámoška a říká: "Co děláš vždyť to jsem já!!"

Blondýnka si stěžuje na veterině: "Ten pes je divnej, já mu dávám žrádlo a on nežere, nežere a nežere ... A doktor vrtí hlavou a říká: "Protože je vycpanej,vycpanej a vycpanej ..."

Baví se blondynka s brunetou. Bruneta říká "Ty blondýny jsou tak blbý." Blondyna se podiva na pramen svych vlasu a rekne "Jeste, ze nejsem blondyna."

Povzdechl si policajt před manželkou: "My snad máme nejhloupější děti v dalekém okolí." - "Buď rád, aspoň vidíš, že jsou tvoje!"

Povídá Markéta svému chlapci, který je policajtem: "Nenuť mě, abych hrála basketbal závodně, nemám na to nadání." - "Máš asi pravdu, a co kdybys to zkusila s košíkovou?"

    Jde policejní hlídka noční ulicí, když se ozve z okna paneláku frenetický výkřik: "Pomóóc, vraždááá!" Oba muži zákona si odplivnou a unisono zavrčí: "Kurník, zase zabitý večer!"

 

Přiběhla na policejní stanici uplakaná matka: "Ztratil se nám Jaroušek, najděte nám ho!" - "Moment, paní, to nejde jenom tak, musíme sepsat protokol. Říkáte Jaroušek? Chlapec nebo děvče.....?"

Přijde policajt s rozstřílenou hlavou k doktorovi. Doktor ho okamžitě přijme, vyndá mu všechny kulky a povídá: "Sakra chlape, vy jste měl obrovský štěstí. Čtyřicet střelnejch ran do hlavy a ani jedna nezasáhla mozek!"

Policajt hlásí do rozhlasu: "Našly se dva klíče. Jeden FAB a druhý takovýhle ..."    

,,To je nehorázné!'' Rozčiluje se navtevnik vystavy. ,,Takove ohavnosti se prece nedaji nazyvat umenim!'' ,,Prominte Pane'' Upozorni ho jiny navstevnik ,,Ale vy stojite pred zrcadlem!''

Spokojeny rybar vytahne z vody zlatou rybku. ,, Pust me a splnim ti tri prani...'' Slibuje rybicka.Rybar ji pusti a pta se: ,,Chtel bych vedet cim budu v pristim zivote'' ,,Takovehle prani bych sice  plnit nemela ale uz sem to slibila.Budes fotbalovim rozhodcim.'' ,,Ja a fotbalovy rozhodcim??'' Divi se rybar, ,,NIkdy jsem se o fotbal nezajimal.Nevim ani co je to ofsajd!'' Tak se to koukej rychle naucit.Zitra piskas zapas s Nemeckem!''

Prijde indian za samanem a pta se... ,,...Proc maji belosi tak prekrasna jmena jako napriklad:George,John nebo Jack?'',,Copak tobe se nelibi jmeno Ranni Rosa?'',,To ano ale...'',,Copak tobe se nelibi jmeno Divoky Bizon??'',,To ano jenze.....'',,Tak co ti vadi Smrduty Skunku??''

   Dva důchodci u dveří: "Vybíráme na domov důchodců a rádi bychom se vás zeptali, jestli byste nám něco nedal." - "Ale s radostí, pánové," povídá chlápek ve dveřích, "moji tchýni!"

   

Pán příjde se psem na veterinu. "Prosím odstranit ocásek" "Ale proč?" říká veterinář, "vždyť k tomuto psovi ocásek patří." Muž: "Odstříhnout, přijede tchýně a nechci, aby byla projevena sebemenší radost."

 

Co má společného smrt tchyně a lok slivovice? Napřed nám to vyrazí dech a pak krásný pocit!

Pan Kalianko se vrátí z práce a ptá se manželky: "Dnes tu byla Tvá matka?" - "A jak jsi to poznal?" - "Podle plivanců na naší svatební fotografii!"

Lokaj k hraběti: "Jasný pane, přijela matka Vaší manželky." "Proč neřekneš rovnou Tchyně?" - "Bál jsem se, že by Vás trefil šlak!"

Chlapík přijde za soudcem: "Prosím Vás, kolik bych mohl dostat za vraždu?" - "Vy jste někoho zabil?" - "Ne, ale chci - svoji tchyni." - "Víte co, přiberte i tu moji a já Vám rok slevím!"

Pepan se oženil s Australankou není to skvělé?
Co je na tom tak skvělého?
To jak daleko má tchýni!

Hodně prší. Najednou někdo zvoní. Manžel jde otevřít a před bránou stojí tchyně.
"Propánajána, maminko, proč stojíš na tom dešti? Jdi radši domů, vždyť budeš celá mokrá."


    Otázka na rádio Jerevan: "Když sním svoji tchyni, budu považován za kanibala?" - "Nikoliv, protože vaše tchyně je svině!"

Prosím Vás, kolik stoji diskrétní pohřeb, ... no, to záleží na rakvi .... no rakev bude zvukotěsná, víte ona tchýně není ještě mrtvá

 

zamilovane obrazky:

 krasaaaaa

hezkyyyy

?????

vis to jiste?

y love you!!!

ja chci umet taky kreslit!!

ja nad ty = my

uzas okooo

hezkyyy

taky chci umet!!

jak nekdo maluje to je div!

takhle ipada i moje srdce!!

hezousky!!!

jako popraskanej led

 

to se mi libi ale hoooodne moooooooos

spoustu srdicek

moc hezky

na dobrou noc

modrousky....

ze super bot'

 vyrezavany do dreva...

Do vzkazu piste co si o tomto blogu myslite atd atd.... a napiste klidne i vtip a ja  ho sem pridam!!

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek